Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Brno
Podvečerní vystoupení v galaprogramu. Pod vedením naší hl.trenérky a choreografky Nataši Vorochobiny a baletního pedagoga Zuzany Bučkové děvčátka nádherně ztvárnila svým baletním vystoupením jeden ze živlů světa "vzduch". Děkujeme všem našim gymnastkám (ve složení: Sabrine Almargni, Anna Khomko, Valeria Korovchenko, Sarah Lylová, Diana Mirošničenko, Vladana Rubtsova, Tina Smějová , Anna Tretyachenko a Jessica Wiederová) za vzornou reprezentaci našeho oddílu.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Na MS ESG (AGG World Championship 2016) měla naše děvčata, jako MISTRYNĚ ČR ESG v kat.dětí 10-12 let pro rok 2016, možnost předvést jako exhibiční vystoupení svou sestavu před divácky naplněnou halou, gymnastkami a světovými rozhodčími.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
MISTRYNĚ ČR pro rok 2016 a vítězky všech ESG Cupů rok 2016 v kateg.10-12 let
Skladba "Kocouři" ve složení: Anna Tretyachenko, Valerie Korovchenko, Sarah Lylová, Vlada Rubtsova, Sabrine Almargni, Jessica Wiederová, Diana Mirošničenko, Tina Smějová
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Karlovy Vary
Na poslední závod této sezóny s mezinárodní účastí jsme odjely sice v menším počtu našich starších závodnic, ale naše nejmenší ukázaly, že se v mezinárodní konkurenci neztratí a odvážejí si krásná umístění a zdobné medaile.
Roč.2010: 2.místo Sašenka Selyska; 3.místo Lili Smějová a 6.místo Gábinka Kloboučníková (z 11 závodnic)
Roč.2009: 3.místo Ilonka Žurbenko; Anželka Huňka a Zlatuška Khomko 7.a 8.místo
Roč.2007: 8.místo Zoya Borovskaya
Roč.2006: 8.místo Dianka Mirošničenko (z 21 závodnic)
Kadetky ml.:těsné 4.místo Vladěnka Rubtsova
Kadetky st.: úžasné 5.místo Anička Tretyachenko (z 15 závodnic o dva roky starší)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Brno
Titul 2. VICEMISTRYNĚ pro SARAH LYLOVOU v sestavě s míčem !!!
Děvčata se v nabité konkurenci 49 závodnic neztratila a troufáme si říci, že byly i ozdobou celého závodu :o) Všechny závodnice absolvovaly nově pouze 2 náčiní a jen 20 závodnic šla další dvě sestavy. Napětí v celém závodě bylo znát, nejlépe zvládly celý 4-boj Sabrinka Almargni (2005) a Anička Khomko (2004), které skončily na krásném 6. a 7. místě, do užšího finále se také probojovala i Sárka Lylová (2004), která bohužel po chybách ve dvou náčiních obsadila konečné 9.místo. Ale velikou radost nám naopak udělala svým 3.místem v sestavě s míčem. Jako další z našeho týmu se představily naše naděje (roč. 2005) Jessica Wiederová, která bohužel také po chybě ve švihadle skončila těšně pod finálovou dvacítkou, ale na pěkném 26.místě a tým také ještě doplnila Viktorka Placková, které se bohužel také nedařilo a skončila v druhé polovině startovního pole.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Brno

Radost nám svým celkovým 9.místem z celkového počtu 52 závodnic udělala Presiyana Asenova a ve finálové 16 v sestavě bez náčiní se ještě posunula o příčku výš na úžasné 8.místo.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Žďár nad Sázavou
MČR Kadetek dopadlo pro náš oddíl velice slušně. Ve velké konkurenci 51. závodnic se naše Kadetka mladší Vladěnka Rubtsova probojovala do finálové 16. a součtem svých třech sestav obsadila krásné 9.místo. Ve finálové sestavě bez náčiní dokonce skončila těsně pod stupni vítězů na 4.-5.místě
Druhý den bojovala naše děvčata Kadetky starší s o dva roky staršími závodnicemi. Do finálové 16. se probojovala Valerie Korovchenko s úžasným 8.místem v kuželkách a po součtu všech tří sestav nakonec obsadila úžasné 14.místo z celkového počtu 39 závodnic. Anička Tretyachenko bohužel po chybách skončila těsně pod finálovou 16. na 19.místě.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
SK Motorlet Praha
PŘEBORNICE PRAHY a Postupy na MČR
Naděje nml. (roč.2009): PŘEBORNICE PRAHY+1.místo Melnykova Anastasiya;
2.místo Žurbenko Ilona; Khomko Zlata 3.místo
Naděje nml. (roč.2008): Selyska Anastysiya 3.místo; Kurpiers Francesca 5.místo; Wolfová Laura 7.místo
Naděje ml. (roč.2006/07): Asenova Presiyana 4.místo; Mirošničenko Diana 8.místo
Naděje st. (roč.2004/05): Khomko Anna 2.místo; Lylová Sarah 3.místo; Almargni Sabrine 5.místo;
Wiederová Jessica; Palacková Victorie (všichni postup na MČR)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
SC Chomutov
Naděje nml. (roč.2010): Smějová Liliana 1.místo; Kloboučníková Gabriela 2.místo
Naděje nml. (roč.2009): Žurbenko Ilonka 1.místo; Melnykova Anastasiya 2.místo; Khomko Zlata 5.místo
Naděje nml. (roč.2008): Kurpiers Francesca 1.místo; Wolfová Laura 4.místo
Naděje ml. (roč.2006/07): Asenova Presiyana 2.místo; Mirošničenko Diana 3.místo
Naděje st. (roč.2004/05): Almargni Sabrine 1.místo
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Sokol Královské Vinohrady Praha
Prvomájová neděle....aneb 3 postupy na MČR!!!!!
Kadetky st.: Anna Tretyachenko 2.místo; Valeria Korovchenko 3.místo
Kadetky ml.: Vladislava Rubtsova 2.místo (pro zranění odstupující Nataša Borovskaya)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
TJ Bižuterie Jablonec
Naděje st.: Sabrinka Almargni 1.místo; Anička Khomko 2.místo
Kadetky st.: Anička Tretyachenko 1.místo; Valerie Korovchenko 4.místo
Kadetky ml.: Vladěnka Rubtsova
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Sokol Královské Vinohrady Praha
Naděje nejml.(roč.2010) - Alexandra Selyska 1.místo; Gabriela Kloboučníková 2.místo
Naděje nejml.(roč.2009) - Anastasiya Melnyk 1.místo; Ilona Žurbenko 2.místo; Victorie Špontak 4.místo
Anhelina Huňka 5.místo; Zlata Khomko 6.místo
Naděje nejml.(roč.2008) - Anastasiya Selyska (BN +.místo; ŠV 2.místo)
Laura Wolfová (ŠV 1.místo;BN 2.místo)
Francesca Kurpiers (OB 3.místo; BN 4.místo);Karolína Kršková (BN 6.místo)
Naděje nejml.(roč.2007) - Zoya Borovskaya (BN 5.místo; OBR 6.místo)
Naděje nejml.(roč.2006) - Presiyana Asenova (BN 1.místo; ŠV 1.místo)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
TJ Sokol Žižkov I.
Naděje nejml. roč.2010 - 2008
Naděje ml. roč.2007_2006
Naděje starší roč.2005-2004
Kadetky ml. roč.2004-2005
Kadetky st. roč.2003-2001
Juniorky roč.2000 -2002
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
..další dva závody do trojice závodů v jeden víkendový den.
Brno Kohoutovice:
Naděje nejml. (roč.2010) - Alexandra Selyska 1.místo
Naděje nejml. (roč.2009) - Anastasiya Melnykova - 2.místo
Naděje nejml.(roč.2008) - Anastasiya Selyska 1.místo; Laura Wolfová - 8.místo
Naděje ml. (roč.2007) - Zoya Borovkaya 8.místo
Kadetky ml. (roč.2005) - Natálie Borovskaya 8.místo
Kadetky ml. (roč.2004) - Vlada Rubtsova 2.místo
Kadetky st. (roč.2003) - Valeria Korovchenko 3.místo; Anna Tretyachenko 5.místo

Plzeň :
Naděje nejml. (roč.2010) - Liliana Smějová 1.místo; Gabriela Kloboučníková - 2.místo
Naděje nejml. (roč.2009) - Ilona Žurbenko 1.místo; Vicorie Špontak 3.místo; Anhelina Huňka 5.místo
Naděje nejml. (roč.2008) - Karolína Kršková 1.místo
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Brno TART
Naděje nejml.roč.2009 - Zlata Khomko 4.místo
Naděje nejml.roč.2008 - Francesca Kurpiers 4.místo; Natálie Babáková 11.místo
Naděje mladší roč.2006 - Presiyana Asenova 4.místo; Diana Mirošničenko 12.místo
Naděje starší roč.2005 - Sabrine Almargni 2.místo; Victorie Palacková
Naděje starší roč.2004 - Anna Khomko 2.místo; Sarah Lylová 3.místo
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
TJ Sokol Žižkov I.

NADĚJE (roč. 2010 až 2004)
KADETKY (roč. 2005 až 2003)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
ZŠ Hostivař Praha
NNML.roč.2008 - Anastasiya Selyska 2.místo; Natálie Babáková 7.místo;Laura Wolfová 8.místo
NML. roč.2007 - Zoya Borovskaya 8.místo
NML. roč.2006 - Presiyana Asenova 2.místo; Diana Mirošničenko 3.místo
NST. roč.2005 - Sabrine Almargni 1.místo; Jessica Wiederová 6.místo
NST. roč.2004 - Sarah Lylová 2.místo; Anna Khomko 4.místo
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Milevsko
Naděje nejml.roč.2009 - Anastasiya Melnykova 1.místo
roč.2008 - Anastasiya Selyska 2.místo; Laura Wolfová - 4.místo;Francesca Kurpiers 9.místo
(21 závodnic)
Naděje mladší roč.2007 - Alexandra Judickaja 15.místo (22 závodnic)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Třebíč
Naděje starší - Sarah Lylová 3.místo ; Anna Khomko 4.místo
Naděje mladší - Presiyana Asenova 8.místo; Diana Mirošničenko 9.místo (34 závodnic)
Kadetky mladší - Vláda Rubtsova 5.místo; Nataša Borovskaya 9.místo (21 závodnic)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
TJ Slavia Hradec Králové
Úspěšné medailové a reprezentační předvedení všech skladeb našeho oddílu na MČR :o)
Naděje ml.A "Mimoni": 3.místo a titul 2.VICEMISTRYŇ !!!!!
Naděje ml.B "Rio" : 7..místo (celkem 16 skladeb)
Naděje st."Jungle" : 4.místo (celkem 15 skladeb)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
TJ Sokol Žižkov I.
Naděje nejml. (2009+2010) : 1.místo
Naděje nejml. (2008+2009) : 1.místo
Naděje ml. (2007+2008) : 1.místo
Naděje ml. (2005+2006) : 1.místo
Naděje st. (2003+2004) : 1.místo
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Třebešín, Praha
PŘEBORNICE PRAHY a 1.místo : Naděje mladší A (roč.2005+2006)" Mimoni"
PŘEBORNICE PRAHY a 1.místo : Naděje nejml. (roč.2008 a 2009) " Disco"
2.místo : Naděje nejml. (roč.2009 a 2010) " Máša a medvěd"
3.místo : Naděje starší (roč.2003 a 2004) "Jungle"

GRATULUJEME!!!
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
SK Mantila Brno
Další medailová sklizeň pro všechny společné skladby :o)
Naděje nejml. (roč. 2009 a ml.) : 2.místo
Naděje nejml. (roč. 2008 a ml.) : 1.místo
Naděje mladší (roč.2007 a ml.) : 1.místo
Naděje mladší (roč.2005 a ml.) : 2.místo
Naděje starší (roč.2003 a 2004) : 3.místo

Gratulujeme !!! :o)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
Sokol Královské Vinohrady Praha
Úspěšný pohárový závod společných skladeb oddílu TJ Sokol Žižkov I.
Naděje nejml. (roč. 2009 a ml.) : 1.místo
Naděje nejml. (roč. 2008 a ml.) : 1.místo
Naděje mladší (roč.2007 a ml.) : 1.místo
Naděje mladší (roč.2005 a ml.) : 2.místo
Naděje starší (roč.2003 a 2004) : 1.místo

Gratulujeme !!!!!! :o)
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis

Nebyla nalezena žádná alba.

Foto: M.Palacka, E.Tretyachenko, G.Judickij, D.Tománková, I.Khomko, p.Selyska, M.Kurpiers, H. Wolf

Aktivní od

22. října 2014

Pohlaví

neuvedeno

Datum narození

neuvedeno

Webová adresa

http://www.mgkarlin.cz

Mí oblíbení lidé na Rajčeti

Má oblíbená alba na Rajčeti

Moji fanoušci na Rajčeti (sledují mě)

reklama